ReviewPro Otel İtibar Yönetimi

REVIEWPRO İLE ANALİZLER, KIYASLAMALAR, RAPORLAR EDİNİN

ReviewPro

ReviewPro Türkiye Temsilciliği

ReviewPro, otel yöneticilerinin, dünyanın önde gelen otel değerlendirme sitelerinde ve online seyahat acentelerinde otelleri hakkında yayınlanan yorumları merkezi olarak izlemelerini sağlar. Böylece online itibarlarını kolayca yönetebilirler. ReviewPro analizler, misafir bilgi sistemi, rekabet karşılaştırmaları ve özel raporlar sunarak organizasyonunuzu daha etkin yönetmenizi sağlar.

Kimler ReviewPro kullanır ?

Otel Yatırımcıları , Ceo ve Genel Müdürler
Satış ve Pazarlama Yöneticileri
Crm, Misafir İlişkileri ve  Departman Yöneticileri
Gelir Yöneticisi, Dağıtıcı Kanallar

ReviewPro İle Gelirlerinizi Arttırın

Online itibarınızı cloud tabanlı çözümlerimizle yönetin. Daha iyi misafir deneyimleri sunarak marka değerinizi yükseltin.

Kendi otelinizin ve rakip otellerin 175’ten fazla online yorum ve değerlendirme sitesindeki performansı tek tıkla önünüzde.

Reputation Management for Hotels..ve daha 175

  Online yorumları dikkate alın, gelirlerinizi arttırın.

  ReviewPro otelinizin online ortamlardaki değerlendirme skorunu 45 ayrı dilde 175’ten fazla online kaynaktan gelen verileri analiz ederek kendi özel algoritması ile Global Review IndexTM (GRI) puanı olarak hesaplıyor.

  ReviewPro’nun Global Review IndexTM (GRI) endeksi ile otelinizin online ortamdaki itibarını kolay anlaşılır grafiklerle izleyin, analiz ve raporlara ulaşın, sorunlar için alarm ve uyarılar kurun, hızlı aksiyonlar alın, puanlarınızı yükseltin ve gelirlerinizi arttırın*

  *Cornell Üniversitesi’nin yaptığı araştırmaya göre otellerin GRI’larındaki 1 puanlık artış oda fiyatında %0.89, dolulukta ise %0.54 artış sağlamaktadır.

  Farklı dillerde in-stay ve post-stay anketler oluşturun, anket sonuçlarını online yorumlar ile aynı ekrandan yönetin.

  Rusça ve daha pek çok yabancı dili destekleyen kavramsal analiz motoru ile anket yanıtlarını 25’ten fazla kategoride otomatik analiz edin. Hizmet, temizlik, yiyecek vs. gibi pek çok kategoride misafirlerin en çok şikayet ettiği ve en memnun olduğu konuları kolayca görün.

  Dilerseniz gelen anket yanıtlarından case management modülü ile farklı departmanlara iletilecek vaka(case) örnekleri oluşturun, bunlar için deadline ve alarmlar belirleyin.

  Misafirleriniz ile onların en sık kullandığı mesajlaşma platformları (ör. Facebook Messenger, Whatsapp) üzerinden iletişim kurun. Otomatik cevaplar tanımlayın ve hızlı yönlendirmeler ile misafir memnuniyetini arttırın.

  Tüm otel hesaplarınızı ReviewPro GMH altında birleştirin ve online yorumlarla birlikte misafirlerin direk mesajlarını tek ekrandan yönetin.

  ORM, anket ve mesajlaşma modülünden gelen yanıtlar için ayrıntılı görev takip şablonları tanımlayın. Misafir yanıtlarının ve mesajlarının içeriklerine ve puanlamalarına göre departman ve kullanıcılara otomatik gönderim sağlayın.

  To-do (Yapılacaklar) ekranından tüm sistemdeki yönlendirilen case’leri takip edin. Tüm case’ler için raporlar alın.

  ReviewPro

  Gelirlerinizi artırmak için online yorumlardan faydalanın

  Otelinizin Global Review Index TM ‘inde 1 puanlık bir artış, RevPAR’da (oda başı gelir) % 1.42’ye kadar bir artışa neden olabilir .

  Yorum sitelerinde ve OTA'larda sıralamanızı yükseltin

  Misafirlerinize daha iyi bir deneyim yaşatmak, beklentileri aşmak, operasyonel ve servis iyileştirmelerine öncelik vermek için misafir yorumlarından faydalanın

  Rakiplerinizden daha iyi performans gösterin

  120’den fazla otelcilik konseptini rakiplerinizkiler ile karşılaştırın, güçlü ve zayıf yönlerini keşfedin