Offline Limanlardan Online Sulara

Dotcomhotel E-Commerce ve Revenue Management Konferansına Doğru

Oteller sığındıkları tur operatörleri limanlarından piyasalardaki durgunluk sebebiyle online mecraların engin sularına açılıp azalan gelirlerini arttırma zorunluluğunu şu son yaşananlar ile bir kez daha gördüler. Offline Limanlardan Online Sulara geçmiş oldular.

Online’da varlık göstermek Türk otelcileri için henüz yeni farkına vardıkları bir satış tekniği. Bir çok yatırımcı ve yönetici halen e-ticaret konusundan bi haber. Özellikle Avrupa ve Amerika’da e-ticaret konusunda derinlemesine know-how’a sahip ‘’insider’’ yani bilir kişiler mevcut. O kişilerin tecrübelerinden yararlanmak bizlere daha hızlı yol katettirecektir..

Yatırımcı, GM, Satış ve Pazarlama yöneticileri bu konferans sayesinde startejilerini belirleyecek, E-Commerce, Sosyal Medya, Crm ve Gr personelleri ise neden ve nasılı daha iyi kavramalı ve yüksek performans göstereceklerdir.

İçerisinde bulunduğumuz buhranlı günler bir yana dengesiz kapasite artışında yeni pazarlara açılmanın en kolay ve en ekonomik yolu E-Ticaretten geçiyor. Şu sıralarda sadece yüzeysel olan ‘’online’’bilgi kapasitemizi en kısa sürede arttırmak zorundayız.

Bu sebeple Webius olarak, Avrupa’nın bir çok Başkentinde sadece otelcilik odaklı e-ticaret ve gelir yönetimi konferansları organize eden Dotcomhotel konferans zincirinin bir ayağıda Türk otelcileri için 9 Mayısta Antalya’ya getiriyoruz.

Daha önce irili ufaklı organizasyonlar içerisnde kısaca değinilen konular Dotcomhotel ile nedenleri ve nasılları ile beraber uzmanları tarafından anlatılacak. Konularında tecrübeli ve halen sektöre dijital çözümler sunan profesyoneller uluslararası otel zincirlerinin edindikleri tecrübeleri sizlerle paylaşacak ve yol haritanızı çizecek.

Neler Var?

  • Bir tam gün boyunca konaklama sektörü e-ticaretsunumları, workshop, tartışma paneli ve örnek olaylar
  • World-class konuşmacıların”gelecek” odaklı oturumda sunumları,
  • Eğlenceli ve rahatlatan networking aktiviteleri
  • Uzmanına sor—Mesleğinde en iyi olanlardan tavsiye niteliğinde görüşler
  • Otelciler ortamında melektaşlarınız  ve katılımcılarl ile sohbetler
  • Harika kahveler, lezzetli bir öğle yemeği, ve nefis atıştırmalıklar.

Kimler Katılmalı

Konferans konusu E-Ticaret ve Gelir Yönetimi olsa da sadece Ê-Commerce çalışanları değil, yatırımcılar, genel müdür ve yardımcıları, satış ve pazarlama çalışanları, misafir ilişkileri  ve sosyal medya yöneticileri katılabilirler.Tüm gün boyunca konuşmacılarımızın tecrübelerinden faydalanın. Onların E-Ticaret ve Gelir Yönetimi işinde son derece tecrübeli ve önemli kişiler olduğunu unutmayınız.

Dijital Pazarlamada İçerik Kraldır!

Kayıt İçin www.dotcomhotel.eu/turkey/registration

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Comments are closed.