Sıkça Sorulan Sorular

  Mobil Sİte Nedir Ne işe Yarar?

  Mobil kullanıcılara yönelik büyük kolaylıklar ve daha anlaşılır yararlı web sayfaları sağlar. Bu olası müşteri sayısını artıracağı gibi kullanıcıların her zaman sitenizi ziyaret edebilmelerini sağlayacaktır. Ayrıca Google’ın güncel algoritması mobil uyumlu siteleri desteklemektedir.

  SEO Nedir?

  Türkçe karşılığı Arama Motoru Optimizasyonu olan SEO web sayfalarının arama motorlarında daha kolay bir şekilde bulunmasına olanak sağlayan teknik yapılandırmalardır. Arama motorları arama sonuçlarını listelerken matamatiksel bir mantık kullanarak aranan kelimenin bulunduğu web sayfasını gösterir. Web geliştiriciler bu SEO standardına göre siteyi yapılandırırlar.

  Kurumsal Logo Tasarımı Yaptırırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

  Kurumsal Logo bir firmanın kim olduğunu, ne iş yaptığını, nasıl çalıştığını, hangi renklerle müşterilerine hitab ettiğini anlatan tasarısmal bir oluşumdur. Logo; özgün, uygun, pratik ve kullanılabilir olmalıdır ve renk ve yazı stilleri dikkatle seçilmelidir.

  Google Ads nedir ?

  Google arama motorunun herkese sunduğu tıklama başına maliyet içeren, açık arttırma usulüne dayanan bir reklam servisidir. Google Ads reklamlarıyla sitelerinizi tıklama başına ücret vererek arama sonuçlarında üst sıralarda yer edinebilirsiniz. Google Ads yaptırmak için profesyonel bir destek alınmalıdır.

  Sosyal Medya Nedir? Sosyal Medya Yönetimi Faydalımıdır?

  Sosyal medya zaman ve mekân sınırlaması olmaksızın paylaşımın esas olduğu hızlı bir iletişim şeklidir. Milyarlarca insanın iletişimde bulunduğu sosyal medya mecralarındaki etkileşim her geçen gün artmaktadır. Markalar bilinirliklerini arttırmak için sosyal medya mecralarındaki itibarlarını korumak ve  her gün daha fazla kitleye ulaşmak için bu mecraları kullanmaktadır. Mobil teknoloji ve dijital oluşumların kullanımının arttığı göz önünde bulundurulursa, böylesine büyük bir oluşumun içerisinde olmamak firmalar için büyük bir kayıptır diyebiliriz. Sosyal medya yönetimi için profesyonel bir destek almak gerekir.

  WEBİUS DIGITAL'in Misyonu ve Vizyonu Nedir?

  WEBİUS DIGITAL Hangi Alanlarda Uzmanlaşmıştır?

  REVIEWPRO NEDİR?

  GSS- Misafir Memnuniyet Anketleri Nedir?

  ChannelRez Nedir?

  MyFIDELIO.net Nedir?

  Dotcomhotel Nedir?