Sektörel Sorumluluk

Webius Digital ürün ve hizmetleriyle Turizm Sektörü odaklı bir ajanstır. Sektörün dinamiklerinin ve ihtiyaçlarının farkındadır. Birçok sektörel organizasyon, konferans, kongre, çalıştay gibi sivil toplum organizasyonlarına katılmakta ve destek vermektedir. Turizm basınında makaleler yazarak, görüş bildirerek bilgi paylaşımında bulunur ve dijital pazarlama alanında sektörel gelişmeyi destekler.

Bu bilinçlilikle Webius Digital 2015 ve 2018 yılında Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği AKTOB’un sosyal medya, grafik tasarım, web tasarım ve bilgi-işlem sponsorluğunu üslenmiştir.

AKTOB tarafından her yıl organize edilen Uluslararası Resort Turizm Kongresi’nde Türkçe’nin yanı sıra Almanca, İngilizce, Rusça dillerinde kongre tüm dünyaya sosyal medya üzerinden Webius Digital ekibince duyurulmuştur. Resort Kongre web tasarım, kongre kayıt sistemi ve Youtube üzerinden canlı yayın ajansımızca yapılmıştır.

Firmamız Antalya’nın en yakın Pamfilya kenti olan Perge’nin 2018 lansmanı için Perge2018 temalı organizasyonunun sosyal medya, grafik tasarım, web tasarım ve bilgi-işlem sponsorluğunu üslenmiştir. Türkçe ve İngilizce olarak yayınlanan web sitesine https://perge2018.aktob.org.tr linkinden ulaşabilirsiniz. Hazırlamış olduğumuz video, afiş, broşür, roll-up, billboard gibi tasarımlara buradan ulaşabilirsiniz.

Webius Digital Online İtibar Yönetimi ve Dijital İletişimin Geleceği konulu etkinliğini 20 Mart 2018 tarihinde Adalya ELite Lara Hotel’de gerçekleştirmiş olup, global ve yerel markaların konuşmacı olarak katıldığı bu etkinlikte B1 Dijital’den Bahadır Çakar ”Yapay Zeka – ChatBox ve Online İtibar Yönetimi” konulu sunumunu, online itibar yönetimi portalı ReviewPro ”Misafir Geribildirim Analizi Kullanarak Otel Gelirlerini Arttırmak” ve ”Dijital İletişimin Gücünü Kullanarak Misafirlerinizin Beklentilerini Aşın” konulu sunumunu, Hotech, “Misafir yorumları ve datalarından nasıl gelir elde edilir” sunumunu, Holidaycheck “Online Yorumlar Neden Bu Kadar Önemli” sunumunu ve Son olarak SnapShot, “Konaklama Sektöründe Veri Sorunlarının Çözümü” sunumunu turizimcilere anlattılar. Etkinliğimizin sunumlarına ve video görüntülerine buradan ulaşabilirsiniz.

Antalya Bilim Üniversitesi Turizm Fakültesi öğrencilerine turizm sektörü ile ilgili eğitimler düzenlenmiştir ve bu eğitimler belirli aralıklarda devam edecektir. Eğitim ile ilgili fotoğraflara buradan ulaşabilirsiniz.

Webius Digital sektörel gelişmeyi desteklemeye devam edecektir.

dotcomhotel logo

Antalya 2018 Perge Yılı Afişleri