ReviewPro ORM (Online Reputation Management)

ReviewPro ORM (Online Reputation Management)

Online Mecralardaki İtibarınız Kontrol Altında!

ReviewPro’nun güçlü cloud tabanlı çözümü ile online itibarınızı yönetin, problemleri hızlıca çözün, misafir memnuniyetini arttırın.

Online İtibar = Yüksek Gelir: Cornell Ünivertesi’nin araştırmasına göre otelinizin online itibarını ölçen Global Review Index’teki 1 puanlık artış hem oda fiyatında hem de dolulukta artış sağlamaktadır.
Yorum Sitelerindeki Puanlarınızı Yükseltin: Misafirlerinizden gelen yorumları hızlıca raporlayıp sorunların kaynağını misafir otelde iken dahi çözebilirsiniz. Misafir beklentilerini aşın, puanlarınızı ve gelirlerinizi yükseltin.
Rakiplerinizi Bilin: Kendi tanımladığınız 10 rakibinizle pek çok farklı alanda önde veya geride olduğunuz alanları görün. Onların yorumlarını inceleyin, sizin yorumlarınızla karşılaştırın.

Yüksek İtibar = Yüksek Gelir

Online yorumları dikkate alın, gelirlerinizi arttırın.

ReviewPro otelinizin online ortamlardaki değerlendirme skorunu 45 ayrı dilde 175’ten fazla online kaynaktan gelen verileri analiz ederek kendi özel algoritması ile Global Review IndexTM (GRI) puanı olarak hesaplıyor.

ReviewPro’nun Global Review IndexTM (GRI) endeksi ile otelinizin online ortamdaki itibarını kolay anlaşılır grafiklerle izleyin, analiz ve raporlara ulaşın, sorunlar için alarm ve uyarılar kurun, hızlı aksiyonlar alın, puanlarınızı yükseltin ve gelirlerinizi arttırın.

  45’ten fazla dildeki 175’ten fazla kaynaktan gelen oteliniz veya otel zinciriniz hakkındaki yorumları bugün bir endüstri standardı haline gelen GRI™ puanı ile değerlendirin.

  Misafirlerinizin hakkınızda olumlu veya olumsuz olarak bahsettiği kavramları ReviewPro’nun gelişmiş semantik analiz motoru ile inceleyin.
  26’dan fazla kategorideki yüzlerce kavramın analizi sayesinde operasyonel ve hizmet alanında eksiklikleri ve memnuniyet noktalarını detaylı görün.

  Tüm rakiplerinizin sizin seçtiğiniz tarih aralıklarında oteliniz ile detaylı karşılaştırma analizlerine ulaşın.

  Kullanımı kolay yorum takip ekranı ile hakkınızda yazılan hiçbir yorumu kaçırmayın!

  ORM modülü ile beraber ücretsiz olarak gelen Case Management modülü ile gelen yorumları ilgili departmanlara veya kişilere yönlendirerek itibar yönetimini tüm otele yayın.

  Kurallarını kendiniz oluşturabileceğiniz alarmlar kurarak olumsuz yorumlar, puan değişimleri gibi konulardan anında haberdar olun.

  Farklı dillerde hazırlayabileceğiniz, içerisine otomatik olarak misafir ve otel adı gibi bilgilerin eklendiği cevap şablonları ile misafirlere yanıt verirken zamandan tasarruf edin.

  Masaüstüne bağlı kalmadan kolay kullanımlı aplikasyon yardımıyla yorumları cevaplayın, uyarıları alın, raporları inceleyin.

  MİSAFİR MEMNUNİYETİ = DAHA YÜKSEK GELİR

  İyi yönetilen bir misafir memnuniyeti ile hem doluluk oranlarınız hem de ortalama oda fiyatınızı arttırın.

  150’den fazla ülkede 55,000’den fazla otel, otel zinciri, destinasyon ve restoran tarafından kullanılan ReviewPro ile siz de online itibarınızı yönetin.