Daha iyi deneyimler elde etmek için online anketler oluşturun

Reviewpro GSS: Misafir Anketleri Çözümü

TripAdvisor ve HolidayCheck gibi dünyanın en büyük yorum platformları ile entegre dinamik anketler oluşturmak ister misiniz?  ReviewPro GSS ile misafirleriniz otel içindeyken veya evlerine döndükten sonra gönderebileceğiniz anketler ile doğrudan geri bildirim toplayın!

Dinamik Anketler: Misafirlerinize özel ve onların verdikleri cevaplara göre değişken yapılı anketler hazırlayın. Memnun misafirleri yorum platformlarına yönlendirirken düşük puan verildiğinde ek sorular ile problemin kaynağına ulaşın.
TripAdvisor, HolidayCheck ve Google Entegrasyonu: Dünya devleri ile çalışma ortaklığı bulunan ReviewPro sayesinde  misafirlerinize gönderdiğiniz anketleri hızlı ve sorunsuz şekilde bu 3 platformda kullanıcı yorumuna dönüştürme imkanı!
Online Yorumları ve Anket Sonuçlarını Birleştirin: ReviewPro içerisinde hem dünyadaki 200+ platformdan gelen otelinizle illgili yorumları ve misafir anketlerini tek bir arabirim üzerinde görme ve değerlendirme imkanı

  36 farklı dilde hızlı ve kolay şekilde anketler oluşturabilirsiniz. Size üzerinde değişiklik yapabileceğiniz hazır şablon örnekler sunuyor ve misafir tipine otellere veya farklı segmentlere göre özel anketler oluşturmanızı sağlıyoruz.

  Misafirlerin cevaplarına göre değişen anket soruları ile her misafire ona özel anketler hazırlayın. İlgili sorularla daha kaliteli geri bildirimler alıp bunlar sayesinde operasyonel kalitenizi yükseltin.

  GSS ile entegre mobil aplikasyon sayesinde gerçek zamanlı alarmlar ve bildirimler hızlı şekilde cebinize gelsin.

  Misafirleriniz oteldeysken onların cep telefonlarına kısa online anketler gönderebilirsiniz. Aldığınız yanıtlara göre problem ve şikayetler hakkında hızlı aksiyon alabilir, size online ortamlarda puan kaybettirecek memnuniyetsizlikleri hmen kaynağında çözebilirsiniz.

  Misafirlerinizden gelen pozitif ve negatif yorumların analiziyle ortaya konulan 25’ten fazla hazır kategoride anket cevaplarının kavramsal analizini yapın. İngilizce, Almanca ve Rusça destekli kavramsal analiz motoru sayesinde hedef pazarlardaki misafirlerinizin temel memnuniyet ve şikayet noktalarını kolayca tek bir raporda görün.

  Gelen anket yanıtlarından ticket benzeri “case” ler oluşturarak ilgili departmanlara gönderin, gönderilerinize alarmlar tanımlayın, cevap verilmediğinde uyarılmanızı sağlayın ve böylece tüm otel kadrosunun itibar yönetimine katılımını sağlayın.

  Anketlere cevaplar için içerisinde misafir parametrelerini kullanabileceğiniz farklı dillerde hazır yanıt şablonları hazırlayarak cevaplama sürenizi kısaltın.

  Tüm yorumlarınızı bir panelde görün

  Online itibar ve misafir anketlerini tek bir araçta birleştiren platform sayesinde misafir görüşlerini daha kolay ve verimli bir şekilde yönetin.

  TripAdvisor'da yorum hacminizi arttırın ve sıralamanızı yükseltin

  Değerlendirmeler oluşturmaya ve tazeliğini sağlamaya yardımcı olmak için TripAdvisor Yorum Toplama Programı’na katılın.

  Misafir menuniyetlerini arttırın

  Gelirlerinizi artırabilmekle birlikte mükemmellik sağlamak ve beklentileri aşmak için operasyonlarınızın / hizmetinizin güçlü ve zayıf yönlerine daha derin bir bakış açısı kullanın.

  Etki Analizi İle Sonuçları Derinlemesine İnceleyin

  Anket sonuçlarının semantik (kavramsal) analizini yapabilen ReviewPro GSS ile misafirlerinizin şikayetçi olduğu veya en çok beğendiği alanları analiz edin, bu alanların toplam otel skorunuza katkısını görün.

   

  Etki Analizi özelliği ile hangi olumlu başlıklarda hizmet kalitesini sürdürmeniz ve hangi olumsuz konularda hizmet kalitesini arttırmanız gerektiğini kolay anlaşılır grafikler üzerinde inceleyin.