ReviewPro GMH (Guest Messaging Hub) İle Whatsapp'tan Messenger'a Farklı Platformları Tek Merkezden Yönetin

ReviewPro GMH (Guest Messaging Hub)

Misafirlerinizin zaten telefonlarında var olan Facebook Messenger, Whatsapp gibi uygulamalardan onlarla iletişim kurmak ister misiniz? Üstelik online yorumlar, anketler ve diğer tüm ReviewPro özelliklerine aynı arabiriminden erişim sağlayabilirsiniz!

Yeni Nesil İletişim: Online yorumlar ve anketlerin ötesine geçin! Günümüzün en aktif iletişim metodu olan mesajlaşma platformlarının gücünü kullanın! Messenger’dan Whatsapp’a farklı platformlar üzerinden ek uygulama yüklemesine gerek kalmadan direk iletişim kurun.
Farklı Misafir Gruplar Oluşturun: ReviewPro GMH içerisinde farklı misafirler için gruplar oluşturabilirsiniz.
Otomatik Mesajlar Tanımlayın: Misafirlerinizin sorduğu sorulara otomatik mesajlar tanımlayabilir, ACM(Auto-Case Management) modülü sayesinde de gelen mesajların içerisindeki kelimelerin analizinden bunları otomatik olarak departmanlara yönlendirebilirsiniz.

  Misafirlerinize her otele özel aplikasyon indirtmek yerine onların kendi istedikleri mesajlaşma uygulaması üzerinden iletişim kurun.

  Whatsapp kullanıcılarına Whatsapp, Facebook kullanıcılarına Messenger üzerinden ulaşın.

  Hiçbir akıllı telefon özelliği kullanmayan misafirlerinizle SMS üzerinden bile iletişim kurabilirsiniz!

  Otomatik-cevap özelliği ile kurumsal mesajların tek şekilde misafire ulaşmasını sağlayın.

  Üstelik belli bir süre içinde yanıtlanmayan mesajlara atayabileceğiniz mesajlarla zamandan ve personel kaynağından tasarruf edin.

  Bir konuya cevap verecek takım içinde görevli kişileri atayın.

  Konunun üstlere veya takım arkadaşlarınıza iletilmesi gerekiyorsa bu görevi onlara aktarın ve zamanında yanıtlanıp yanıtlanmadığına dair alarmlar kurun.

  Web sitenizdeki online-chat farklı yere, whatsapp mesajları farklı yere mi gidiyor?

  Web sitenize, Wi-Fi giriş ekranınıza veya başka bir dijital platforma  özelleştirilebilir bir widget ekleyerek misafirlerin size buralardan chat ekranı aracılığı ile ulaşmasını sağlayın.

  Tüm misafirlerinizi tek bir havuzda toplamak zorunda değilsiniz.

  Örneğin konferans gruplarını, VIP misafirleri farklı farklı gruplar oluşturarak onların içerisine ekleyebilirsiniz.

  Tüm mesajları hem masaüstünden hem de ReviewPro mobil aplikasyondan yönetin.

  Herşey parmaklarınızın ucunda!

  İletişimde Büyük Değişime Siz De Ayak Uydurun!

  İletişimin şekli email ve yorumlardan anlık chat’e ve kısa mesajlara doğru kayarken işletmenizin bu büyük dönüşümde geride kalmamasını sağlayın!

  Telefonlara ek uygulama yüklenmesine gerek yok!

  Misafirlerinizin telefonlarına ek uygulama yükletmek geçmişte kaldı. Telefonlarında zaten var olan mesajlaşma yazılımlarını kullanmasını sağlayarak memnuniyeti arttırın!

  Anlık ve hızlı çözümlerle daha mutlu misafirler

  Misafirlerinize anlık ulaşmak için Whatsapp ve Messenger gibi platformların gücünü kullanın. Daha mutlu misafirler için dijital çağda her an onların aynında olduğunuzu hissettirin.