REAL TIME BIDDING

İlgi alanlarına göre doğru yer ve doğru zamanda reklam

RTB SİSTEMİNİN FAYDALARI

REKLAMVEREN

Doğru hedef kitleye doğru reklam gösterimi ile ulaşma ve potansiyel misafirleri yakalama, daha az maliyetle daha etkili ve verimli reklam kampanyası, daha fazla karlılık, şeffaflık sunar.

YAYINCI

Daha fazla ve doğru hedef kitleye reklam gösterimi ve buna bağlı olarak daha fazla tıklanma, daha az maliyet daha çok gelir, daha fazla reklam envanteri satılması, müşteri ile ilgili olmayan reklamların görüntülenmemesi.

MEDYA SATIN ALMA AJANSI

Hedef kitle verileri ile büyüyen geniş bir kitle havuzu, kampanya sürecine tam hâkimiyet, doğru reklam harcaması ve müşteriler için çok daha iyi sonuçlar alma, düşen harcama ve yükselen ROI değerleri ile artan karlılık.

MİSAFİR

Misafirlerin gereksiz ve ilgisi olmayan reklamlardan kurtulması, doğru zamanda doğru bilgiye ulaşmak ve daha kaliteli bir hizmet alması.

Gerçek Zamanlı Açık Arttırma

KULLANANLAR

Google, Mail.ru group, Yandex, Vkontakte, Facebook, Gismeteo.ru, Avito gibi holding şirketler trafiğini Real Time Bidding üzerinden sunmaktadır.

TEKLİF VERME

Reklamlara verilen teklifler lokasyon, saat, hedefleme gibi özelliklere göre en yüksek teklifi veren alıcının seçilmesine olanak sağlıyor ve reklam gösterimi 50 milisaniye gibi çok kısa bir sürede gerçekleşiyor.

ÇEREZ VERİLERİ

Çerez alanlarınızda toplanan ve saklanan kitle verileri kullanın. Bu verilerle hedef kitlenizin sürekli aklında yer edinin. Reklamınıza verilen tepkileri doğru ölçün

HEDEF KİTLE

Kendi hedefleme öğelerine ve verilerine göre kitle belirlenmeli, ilgi alanına dayalı reklamcılıkla, yeniden pazarlamanın da dahil olduğu bir ekosistem oluşturulmalıdır.

İPUCU

Reklamveren Real Time Bidding ekosisteminde şartları daha önceden belirlenmiş klasik bir reklam stratejisini kullanmak yerine anlık olarak değişen, gelişen ve tekliflerine müdahale edebildiği her gösterim için ayrı ayrı anlık satın alma yapılan bir reklam kampanyası düzenleyebiliyor.

Bugün Başlayın