Onres ile tüm online satış kanallarını tek bir noktadan yönetin.

Tüm online seyahat acentalarında oda müsaitliği ve fiyatları tek bir ara yüzden yönetebilir ve bu sayede zamandan tasarruf eder, olası hataların önlersiniz.

Onres Online Rezervasyon Sistemleri
Onres Online Rezervasyon Sistemleri

Onres Hakkında

2003 yılında kurulan OnRes Systems, tüm dünyadaki konaklama sağlayıcılarına, sektörün önde gelen çevrimiçi rezervasyon sistemi AccomPro ile daha fazla web sitesi ziyaretini ücretli rezervasyonlara dönüştürme konusunda yardımcı olmaktadır.

OnRes Systems, seyahat endüstrisindeki satıcılara envanter yönetimi ve e-ticaret teknolojisi sağlamak amacıyla bir uygulama servis sağlayıcısı ve yazılım geliştirme şirketidir.

Yazılım geliştirme, konaklama endüstrisi, İnternet pazarlaması ve satış uzmanlığından yola çıkarak OnRes, genel yönetim süresini azaltan, sitenin profesyonel görünümünü artıran ve çevrimiçi satışları artıran bir yazılım ürünü yarattı.

OnRes, ürün tekliflerini büyütmeye ve çeşitlendirmeye ve en ileri teknolojiyi ve genel ürün kalitesini korumak için sürekli geliştirmeye devam ediyor.

Tüm Online Satış Kanalları İle Senkronize Olarak Çalışır
Her Hangi Bir Kanaldan Satış Aldığınızda Tüm Kanallarda Kontenjan Durumu Anlık Güncellenir
Onres Channel Manager Expedıa Tarafından Dünya Genelinde 370 Channel Manager Arasında Yapılan Bağlantı Hızı Ve Kalitesi Testinde 8. Sırada Yer Almaktadır

Sıfır Komisyon Rezervasyon

Misafirlerinize otelinize varmadan önce özel teklifler sunarak daha unutulmaz bir tatil yaşamalarını sağlayın. Alışveriş Sepeti özelliği misafirlerin tatillerine ek paketler satın almalarını sağlarken sizin gelirinizi arttırmanıza yardımcı olur.

Dinamik Paketler

Misafirlerinize özel paketler üretin. Ürünleri ve hizmetleri odalarınızla birlikte pazarlayın, promosyonlar ve özel teklifler ekleyin. OnRes ile çifte rezervasyon riski olmadan her oda başına sınırsız sayıda paket tanımlayabilirsiniz.

Mobil Rezervasyon Motoru

OnRes Tabanlı Mobil Rezervasyon Modülü (MBE) ile akıllı telefon kullanan misafirlere daha kolay ulaşarak gelirlerinizi arttırın. Mobil uyumlu sitenize sorunsuz şekilde ekleyebileceğiniz OnRes Mobil rezervasyon motoru ile misafirlerinizin telefon veya tabletten kolayca oda satın almasını sağlayın.

Çoklu Dil

OnRes kutudan çıktığı haliyle 5 dil desteğine sahiptir. — İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca ve İtalyanca — Bu sayede dünyanın her köşesinden yeni potansiyel müşterilere daha kolay ulaşabilirsiniz.
* Bu 5 dil dışındaki diller talep üzerine platforma eklenir.*

Özelleşmiş Raporlar

Özelleştirilmiş raporlarla işiniz ve satışlarınız hakkında daha ayrıntılı bilgiye sahip olun. Günlük ve haftalık doluluk raporlarından housekeeping programlarına otomatik raporlama ile işlerini çok daha hızlı ilerleyecek. Otomatik rapor tarihleri oluşturarak hedeflerinize en kolay yoldan ulaşın.

Müsaitlik Takvimi

Hangi tarihlerde boş odalarınız olduğunu misafirlerinizin daha kolay görmesini sağlayın. bu özellik seçtiğiniz oda tiplerine göre müsaitlikleri gösterir. Tamamen özelleştirilebileceğiniz bu takvimi sitenizin renk ve boyut gereksinimlerine göre konfigüre edebilirsiniz.