WhatsApp’a Üç Yeni Özellik Geliyor!

WhatsApp’a Üç Yeni Özellik Geliyor!

WhatsApp iOS tabanlı sistemler için yeni bir güncelleme eklendi. Bu güncellemede fotoğraf filtreleri, sohbetlerde otomatik albümler ve mesajlara hızlı cevap gönderme özelliği sunan birkaç yeni özelliği barındırıyor.

Filtreleme

Artık mesaj gönderirken resmi, videoyu veya GIF uzantılı dosyalara filtre uygulamanıza olanak tanıyacak. şimdilik sadece beş seçenek var: Pop, Siyah Beyaz, Cool, Krom ve Film filtreleri fakat WhatsApp’ın gelecekte daha fazla filtreyi güncelleyeceğini tahmin etmek mümkün.

Albümleme

Dört veya daha fazla fotoğraf ve videoyu WhatsApp üzerinden göndermek istediğinizde bu görselleri otomatik olarak albüm haline getirecek. Kullanıcılar albümleri tam ekran üzerinde de kaydırarak açabilecekler.

Mesajları kısa yoldan yanıtlama

Mesajları kaydırarak kolayca yanıtlanabileğiniz bu yeni özellik sayesinde yalnızca cevaplamak istediğiniz mesajlara yoğunlaşabileceksiniz. Bu özellik cevaplanmadan unutulan konuşmaların hızlı aktığı grup dialoglarında kolaylık sağlayacak.

Bu gücelleme sadece iOS cihazlar için gelmiştir. ilerleyen süreçte Android işletim sistemine de geleceğini şimdiden belirtelim.

WhatsApp’a Üç Yeni Özellik Geliyor!

WhatsApp’a Üç Yeni Özellik Geliyor!

Facebook Haberleri için tıklayınız.

Comments are closed.