WEBIUS DIGITAL AGENCY Antalya Turizm Fuarı’nda!

Webius Digital Agency ATF (Antalya Turizm Fuarı / Antalya Tourism Fair) dijital iletişim sponsoru oldu. Pek çok seyahat acentesi ve operatörün katılacağı fuar ATF21 ismiyle 27-28 Ekim 2021 tarihleri arasında Antalya Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Antalya Turizm Fuarı (ATF), 2021 yılında Türk turizmine katkı sağlayan ve sektöre dinamizm kazandıracak konular hakkında alanında uzman isimleri buluşturuyor. Türkiye’nin konaklama sektörü markaları ile paydaşlarını, pazarlama yöntemlerini, uzman kişi, ilgili kurum ve kuruluşlarını bir araya getiriyor.

Sektördeki işbirliklerini pekiştirerek yeni fırsatlar yaratmayı hedefleyen ATF, ulusal ve uluslararası profesyonelleri bir araya getirerek turizmdeki gelişmelerinin değerlendirileceği bir platform sunuyor. ATF, bu yıl da interaktif bir şekilde organize edilecek paneller ile sektörün etkin isimlerini katılımcılarla buluşturacak.

Fuarda A-19 standında yer alan ve dijital iletişim sponsoru olan Webius Digital Agency ise fuarın sosyal medya ve diğer mecralardaki etkin iletişimi yönetmenin yanı sıra “otel teknolojileri” gibi panellere de konuşmacı düzeyinde katılım sağlayacak.

Dijital reklamcılık ve online itibar yönetimi alanlarında Webius Digital Agency partnerlerinin de ürünleriyle yer alacağı standımıza 27-28 Ekim 2021 tarihleri arasında sizleri bekliyoruz!

 

Bağlantılar

ATF21 Ana Sayfa

Fuar Alanı Kroki

Comments are closed.