Online İtibar Yönetimi ve Dijital İletişimin Geleceği

Online İtibar Yönetimi ve Dijital İletişimin Geleceği

“Türkiye’nin En İyi Otel Dijital Pazarlama Firması” ödülüne layık görülmüş Webius Digital Oteller İçin Online İtibar Yönetimi ve Dijital İletişimin Geleceği etkinliğini 20 Mart 2018 tarihinde saat 14:00’da Adalya Elite Lara Hotel’de düzenliyor.

Kimler Katılabilir?

Otel yatırımcıları, genel müdür ve CEO’lar, satış ve pazarlama departmanı, gelir yöneticileri, misafir ilişkileri ve crm yöneticilerinin katılacağı etkinliğe sayfamızadan ücretsiz kayıt yapılabilecek.

Etkinlikte Neler Var?

Global ve yerel markaların konuşmacı olarak davet edildiği etkinliğin açılış konuşmasını ve sunumunu Webius Digital ve Dijital Danışmanlık firması B1’den Bahadır Çakar  yapacak. ”Yapay Zeka – ChatBox ve Online İtibar Yönetimi” konulu sunumda otelcilerin dijital pazarlamadaki yol haritası da çizilmiş olacak.

Diğer bir sunumda; 30.000’den fazla otelde kullanılan dünyanın en iyi online itibar yönetimi portalı ReviewProMisafir Geribildirim Analizi Kullanarak Otel Gelirlerini Arttırmak” konulu sunum yapacak. Sunumda misafir yorumlarının satınalma sürecini nasıl etkilediği, bu yorumların nasıl analiz edildiği ve raporlandığı, gelirlerin nasıl arttığı örnek olaylar ile anlatılacak. Sunumun ikinci bölümünde ise ”Dijital İletişimin Gücünü Kullanarak Misafirlerinizin Beklentilerini Aşın” başlığı ile bir sunum yapılacak ve en kolay, en verimli iletişim kanallarının merkezi yönetiminden bahsedilecek.

Otelcilik ve konaklama teknolojileri konusunda bir çözüm merkezi olan Hotech, “Misafir yorumları ve datalarından nasıl gelir elde edilir” sunumunu gerçekleştirecek. Firma, son dönemde geliştirdiği yazılım modülleriyle etkin veri kullanımını sağlayarak hem maliyetler hem de gelirler tarafında otelcilere ciddi kazanımlar sağlıyor.

Avrupa’nın lider değerlendirme sitesi Holidaycheck’in de sunum yapacağı etkinlikte konuklar merak ettikleri konularda interaktif bir şekilde soru sorabilecek ve bilgi edinebilecekler.

Son olarak SnapShot, “Konaklama Sektöründe Veri Sorunlarının Çözümü” sunumuyla katılımcılara seslenecek. Almanya merkezli firma, kullanıcılarına ücretsiz sunduğu analiz ve raporlama ürünüyle kısa sürede dikkatleri üzerine çekti.”

Etkinlik sunumlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Online İtibar Yönetimi ve Dijital İletişimin Geleceği

Comments are closed.