Miami’nin SLS South Beach Oteli Oda içi TV’ler Aracılığıyla NFT Sanatı Satıyor!

SLS South Beach

SLS South Beach Miami Hotel , otel misafirlerine tesis için özel olarak tasarlanmış ‘özel avantajlar’ ile eşleştirilmiş ‘benzersiz dijital sanat eserleri’ edinme olanağı sunmak için NFT BAZL ile ortaklık kurdu.

Çoğu kişi NFT’lerin ne olduğunu gerçekten anlamasa bile, son zamanlarda yaratıyor gibi de görünüyor. Markanın imza niteliğindeki NFT’leri Simone D’Auria, Jisbar, Chance Cooper, Punk Me Tender ve Warbb gibi uluslararası üne sahip sanatçılar tarafından yapılmıştır.

Konuklar tarafından kolayca erişilebilir olan NFT’ler otel odalarının rahatlığında özel bir tv kanalı aracılığıyla satın alınabilecek. Ödeme, kripto para birimi, kredi kartı veya banka havalesi gibi standart ödeme şekilleri ile yapılabilir.

Her bir SLS özel NFT’si, bireysel satın almalar için, koleksiyoncular bir günlük kullanım odası da dahil olmak üzere otel günlük geçişleri, otel misafirlerine sunulan tüm olanaklara erişim ve SLS’de bir, iki veya üç gecelik konaklama gibi avantajlardan yararlanacaklar.

NFT BAZL başkanı Ori Ohayon şunları söylüyor: “NFT BAZL ekosistemi varlıklar, fayda ve ayrıcalık açısından büyümeye devam ettikçe ortaklıklarımız da büyüyor. SLS Exclusive Collection, otel ayrıcalıklarını, VIP üyeliklerini ve özel erişimi bir araya getiren ilk koleksiyon olacak. Bu yaklaşımın NFT endüstrisine yenilik getirmesini ve NFT BAZL’in alana girmeye çalışanlar için lider pazaryeri ve çözüm sağlayıcısı olmasını bekliyoruz.”

SLS South Beach bölge başkan yardımcısı Simon Sorpresi şöyle diyor: “NFT tekliflerimizle marka deneyimimizi yeni bir şekilde paylaşmaktan dolayı çok heyecanlıyız. Artık sadık misafirlerimiz evlerine yanlarında bir parça SLS götürebilir ve en sevdikleri seyahat destinasyonunu çağrıştırmaya devam edebilir.”

İlk NFT BAZL sergisi Haziran 2021’de Miami’deki Temple House’da gerçekleşti. Açılış sergisi sırasında katılımcılar, 100’ün üzerinde benzersiz fiziksel ve dijital eseri içeren bir NFT sanat koleksiyonunu inceleme imkanı buldu.

O zamandan beri NFT BAZL, alana girmeye çalışan içerik üreticiler için “yatırım düzeyinde” bir NFT pazarı ve çözümü haline geldi. Dünyanın en ünlü sporcuları, sanatçıları, müzisyenleri ve otel markalarından bazılarıyla çalışmış olan NFT BAZL, “gerçek dünya deneyimi ve kullanımıyla eşleştirilmiş bir NFT teknolojisinden yararlanarak ideal üst düzey NFT düşüşünün yolunu açtı.”

İşte SLS South Beach’ten satın alınabilecek NFT dijital sanatlarından bazıları.

SLS South Beach

Kaynak: https://globetrender.com/2022/04/21/miamis-sls-south-beach-hotel-exclusive-nfts/

Comments are closed.