ITTFORUM Başlıyor!

Almanya, Hollanda, İsviçre, Avusturya ve Belçika’dan 250’den fazla Avrupa Seyahat Acentesi 10-13 Haziran 2022 tarihinde Antalya Otelcileri ile Buluşuyor!

Turizm sektörünün tüm bileşenleri etkinlik hedef kitlesinde bulunmaktadır. Otel – Acente işbirliği ile yeni potansiyel misafir profilinin yaratılması ve gelirlerin arttırılması hedeflenmektedir. Havayolu firmaları ile işbirliğinde sürdürülebilir bir turizm modeli oluşturmak ve bir bütünlük sağlamaktır.

Turizm teknoloji sağlayıcısı markalar ile otel – acente – havayolu birlikteliğinde kolaylaştırıcı çalışmalar amaçlanmaktadır. Sivil toplum kuruluşları ve destinasyon yöneticilerinin katılımcılar ile daha verimli tanıtım ve gelirlerin arttırılmasına yönelik projelerin görüşülmesi hedeflenmektedir.

 

Oteller

Pandemi sonrası oluşan yeni misafir trendleri ve eğilimlerinin değerlendirilmesi, yaşanan Rus – Ukrayna savaşı nedeni ile Antalya ve çevresindeki otellerimiz için, Avrupa Pazar (Almanya – Hollanda – Belçika, İsviçre, Avusturya) payının arttırılmasına yönelik özel bir organizasyon. Özellikle Kemer ve bölgesindeki otellerimiz için, Avrupa pazarında yeniden tanıtım faaliyeti yapabilme olanağı sunulmaktadır.

 

Acenteler

Güvenli turizm kapsamında, otellerin yeni uygulamalarını yerinde görmek ve otelciler ile diyalogların geliştirilmesi amaçlanmaktadır. Hedef kitlelerine (müşterilerine) katılım sürecince bölgenin ve otellerin sosyal medya kanalları aracılığı ile marketing yapılması ve müşteriler için – sizin adınıza gittim, gördüm ve yaşadım mesajının verilmesi hedeflenmektedir.

 

Etkinlik Programı

10-13 Haziran tarihleri arasındaki Etkinliğin Detaylarına şu adresten ulaşabilirsiniz:

https://ittforum.com/etkinlikler/

Comments are closed.