Facebook Dislike ve Instagram Repost Özelliği

Facebook Dislike ve Instagram Repost Özelliği hakkındaki sektörel haberimizi ve incelememizi aşağıda sizlerle paylaştık. Bu platformlara gelen her özellik mevcut müşterilerimizin yararına mı yoksa zararına mı olacağını henüz bilmiyoruz fakat ilerleyen zamanlarda bu konu ile ilgili görüşlerimizi sizlerle paylaşacağız. Sektörel haberlerden oluşan bloğumuzu takip etmenizi öneririz.

Facebook Dislike

Facebook, belirli kullanıcılarla birlikte “dislike” butonunu test ediyor. Beğen düğmesinin başlangıcından bu yana uzun bir süre tavsiye edilen “dislike” butonu etkili bir şekilde tasarlanıyor.

Bir Facebook sözcüsü, şirketin bu testine ilişikin detaylı bir bilgi vermekten kaçındı ve şu açıklamada bulundu.

Biz bir dislike butonu test etmiyoruz. Biz, sayfaların herkese açık içeriklerine yapılan yorumlar hakkında insanların bize geri bildirimde bulunabilmesi için yeni bir özellik keşfediyoruz. Bu özellik ABD’deki az sayıda insana gösteriliyor.

Bu yeni özellik kullanıcılara belirli yorumları beğenmeme becerisi veriyor bu sayede insanlar yorum hakkındaki düşüncelerini bu buton sayesinde açıkça belirtebilecek. Yakında kullanıma sunulacak olan bu özelliği Webius Digital olarak biz de yakından takip edeceğiz ve yönetimini yaptığımız otellerin Facebook Sayfalarındaki online itibarlarına nasıl bir etki yarattığını inceleyebileceğiz.

Instagram Repost

Zachary Shakked‘ Twitter’daki açıklamasına göre

Biz her zaman arkadaşlarınızla herhangi bir anı Instagram’da paylaşmayı kolaylaştırmanın yeni yollarını test ediyoruz.

Şeklinde kullandığı ifade Instagram’a gelen Repost özelliğine işaret eden bir ekran görüntüsü paylaştı. Herkese açık Instagram hesabı kullanan ve bunun yanında gizlilik ayarlarına önem veren kullanıcılar ayarlar ekranında bulunan aç/kapa özelliği ile bu özelliği açıp, kapatabilecek. Böyle bir özelliğe rastlamadıysanız ayarlarınızı kontrol etmenizde yarar var. Bu yeni özelliğin nasıl kullanıldığını izlemek için aşağıdaki video’ya bakabilirsiniz.

Instagram’a yeni gelen bu özelliğin müşterilermizin Instagram hesaplarında çok kullanışlı olacağına inanıyoruz.

Özelliği Açmak ve Kapatmak

Facebook Dislike ve Instagram Repost Özelliği

Tag: Facebook Dislike ve Instagram Repost Özelliği

Comments are closed.