Facebook Creative Hub – Facebook Reklam Test Aracı

Facebook Creative HubFacebook Creative Hub markanız için yaptığınız reklamların nasıl göründüğünü gösteren “Creative Hub” isimli sanal test aracını tanıttı. Creative Hub, Facebook ve Instagram reklamlarının çeşitli varyantlarını denemek için yeni test araçları içeriyor. Ayrıca bu araç içerisinde reklam örneğini Facebook uygulaması aracılığıyla telefonunuza göndererek mobildeki görünümünüde test edebiliyorsunuz. Test mesajı Facebook uygulamasını açtığınızda bir bildirim olarak görünüyor ve tıkladığınızda reklamınızın önizlemesini hemen görebiliyorsunuz.

 

 Facebook Creative Hub’da Neler Var?

Bu setteki ilk araç reklamverenlerin gerçek metriklere dayalı olarak, reklam öğelerini optimize etmeleri için ihtiyaç duydukları tüm bilgileri vererek video sonuçlarının anlık görüntüsünü sağlar. Etkili hikaye anlatımı ile ilgilenen reklamverenler, video reklam öğesini test etmek için Facebook Creative Hub’dan yararlanabilecek.

Facebook Creative Hub

Facebook, bu işlemin nasıl yürüdüğünü ya da piyasa içi geri beslemenin nasıl elde edildiğini ayrıntılı olarak açıklamadı.

Facebook, bu yeni özelliğin dijital medya ajanslarındaki ekip çalışmasını artıracağını ve aynı zamanda nihai reklamları sunmak için en etkili yol olduğunu belirtiyor. Facebook Creative Hub ile reklamları yeniden yapılandırmanıza gerek kamayacak test işlemlerini bitirdikten hemen sonra direkt yayına alabileceksiniz. Creative Hub’ı henüz kontrol etmediyseniz, bir göz atın çünkü test etmeniz gereken harika araçlar ve özellikler var. Sizin için sosyal medya reklamlarınızı test ederek gerekli tüm çalışmaları yapabiliriz. Sosyal Medya Reklamları sayfamıza tıkayarak gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz.

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Comments are closed.