Antalya’dan Milyonlarca Turiste Mektup

Dünyanın en önemli destinasyonlarından Antalya salgın sonrası dünyaya kapılarını açan ilk şehirlerden olmaya hazırlanıyor.

Antalya Valisi Münir Karaloğlu başkanlığında sektör temsilcileriyle yapılan toplantıda bütün otellerin eski misafirlerinin salgın sonrasında Antalya’ya davet edildiği #SunAndMore (Güneş ve daha fazlası) mottosunu taşıyan mektupların gönderilmesi istendi.

Geçtiğimiz yıl Antalya’da tatile gelen 7,5 milyon yerli ve 16 milyon yabancı turiste gönderilecek mektubu Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği AKTOB Türkçe, Rusça, Almanca ve İngilizce olarak dört dilde hazırladı.

Antalya’dan sizlere özlem dolu bir “Merhaba”

Denizin, güneşin ve günbatımının en güzel yaşandığı yerlerin başını çeken Antalya’dan sizlere özlem dolu bir “Merhaba” demek istedik.

Tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 pandemisinden dolayı hepimizin ev- lerimizde kaldığı bu günlerde sizlere olan özlemimizin daha da arttığını önce- likle bilmenizi isteriz. Bizler şunu çok iyi biliyoruz ki mekanlar ancak içindeki insanlarla birlikte güzelleşir. Bu anlamda varlığıyla bizlere güzellik katan siz değerli misafirlerimize ne kadar teşekkür etsek azdır.

Evet, bir süre daha sizlerden ayrı kalmaya devam edeceğiz. Ancak kısa bir süre sonra tekrardan bir araya geldiğimizde sıcacık güneşiyle içinizi ısıtıp, mavi ve yeşilin muhteşem uyumunu gözler önüne sererek, kokusuyla başınızı döndürecek portakal çiçeklerimiz eşliğinde sizleri karşılıyor olacağız.

Tekrardan kavuşacağımız o güne kadar sağlıcakla kalın.

Bizler mi…

Bizler hayallerinizi süsleyen sağlıklı ve güvenilir destinasyonun adresi Antalya’da dün olduğu gibi bugün de, yarın da sizleri özlemle beklemeye devam edeceğiz.

 

Comments are closed.