9. Uluslararası Resort Turizm Kongresi Kayıtları Başladı

Turizm Kongresi Hakkında

Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) oraganizasyonu ile 9. Uluslararası Resort Turizm Kongresi’nin internet üzerinden kayıtları başladı. Kongre’de 2019- 2020 yılı ve sonrasına yönelik, Türk turizminin yeri ve geleceği Dünya turizminin önemli aktörleri tarafından değerlendirilecek.

Bugüne kadar; Almanya eski Başbakanı Gerhard Schröder, Thomas Cook CEO’su Peter Fankhauser, TUI CEO’su Peter Joussen, Der Touristik CEO’su Sören Hartmann gibi etkin isimler konuşmacı olarak katıldı. Bu yıl kongrede Der Touristik Sören HARTMANN baş konuşmacı olacak. Dünya turizm pazarının etkin isimleri de konuşmacı olarak yer alacak.

Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) organizasyonu ile  gerçekleştirilecek kongreye, yurtiçinden ve yurtdışından seyahat endüstrisinde yer alan turizmin bütün kesimleri ile finansman, danışmanlık, yatırım, işletme, yönetim, tedarikçi firmaların üst düzey, karar verici temsilcileri katılacak. Geçtiğimiz yıl 1300 kişinin katılım sağladığı kongreye bu yıl 1500  civarı katılım bekleniyor. Farklı konu başlıklarında oturumlarla gerçekleşecek Kongre, 27 Kasım 2019’da  gala açılış programı ile başlayacak, 28 Kasım 2019 tarihinde saat 9:00’da Nest Kongre ve Fuar Merkezi‘nde açılış konuşmaları ile devam edecek.

#resortkongresi twitter hesabı ve www.aktob.org.tr hesabından canlı yayın yapılarak kongreye interaktif katılım sağlanabilecek. Kongreye kayıt olmak için bu linki kullanabilirsiniz.

2020 Yılı Turizm Fuar Takvimi isimli yazımızda yer alan fuar takvimini incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Konaklayabileceğiniz Alternatif Yerler

Comments are closed.