13 inç MacBook Pro Batarya Değiştirme Programı 2018

13 inç MacBook Pro Batarya Değiştirme Programı 2018 yılında da devam ediyor. Apple, sınırlı sayıda Touch Bar’sız 13 inçlik MacBook Pro ürünlerinde hatalı bileşenlere sahip olduğunu ve ücretsiz batarya değişimi ile bu sorunu hızlıca ortadan kalkacağını duyurdu. Apple bunun bir güvenlik sorunu olmadığını belirterek Ekim 2016 ile Ekim 2017 arasında üretilmiş Touch Bar’sız 13 inçlik MacBook Pro’ları kapsayacağını belirttiler.

Uygunluk

Cihazınızın bu programa uygun olup olmadığını görmek için bu linkteki seri numarası kontrolörünü kullanın. 13 inç MacBook Pro’nuzun (Touch Bar’sız) uygun bir seri numarası varsa, Apple bataryanızı ücretsiz olarak değiştirecektir.

Bu program, 13 inç Touch Bar’lı MacBook Pro ve benzeri modellerini etkilemez.

Değiştirme süreci

Pilinizin değiştirilmesi için aşağıdaki servis seçeneklerinden birini seçin. 13 inç MacBook Pro’nuz, bu programa ve çalışma düzenine uygun olduğunu doğrulamak için önce incelenecektir. Bu süreç 3-5 gün sürebilir.

Sorularınız varsa veya daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen Apple Destek ile iletişime geçiniz.

MacBook Pro’nuzu servis için hazırlayın ve lütfen verilerinizi yedekleyin.

Apple’ın ilk batarya değişim programı tek bu değil, Aralık ayında iPhone’ları yavaşlattığı için özür dileyip batarya değişim ücretlerinde indirim yapmıştı. Elinizde Iphone 6 ve 6s gibi eski modellerde batarya sorunu yaşıyorsanız en yakın Apple Yetkili Teknik Servis birimi ile iletişime geçiniz.

Tag: 13 inç MacBook Pro Batarya Değiştirme Programı 2018

Comments are closed.