MyFidelio.net Online Rezervasyon Sistemi

WEB SİTENİZDEN OTELİNİNİZE ÖZEL REZERVASYON ÇÖZÜMLERİ

Myfidelio.net
Myfidelio.net

Online Rezervasyon Sistemleri

Parter firmamız 2003 yılından bu yana ise online rezervasyon sistemleri konusunda danışmanlık ve myfidelio.net Türkiye Distribütörü olarak altyapı (yazılım) temini konusunda faaliyet göstermektedir.

Amacımız, çağın gerekliliği olan bu sistemler ile otelinizin kapılarını tüm dünyaya açmak, satış potansiyelinizin artışı ile otelinize maksimum fayda sağlamaktır.

myfidelio.net, ORACLE firmasının yan kuruluşudur. Bilgi teknolojisinde bir dünya lideri olan ORACLE, turizm ve perakende sektörüne sunduğu eşsiz yazılım ve donanım çözümleri ile yaklaşık 15 yıldır global arenada faaliyet göstermektedir.

myfidelio.net Online Rezervasyon Sistemi, otelinizin 3 ana satış kanalından rezervasyon almasını sağlamaktadır. Tüm bu kanalların yönetimi tek bir yönetim paneli ve merkezi oda envanteri üzerinden gerçekleştirilmektedir.

• Otel Web Sitesi
• ADS Kanalları ve Direkt Bağlantılı Portallar
• GDS Kanalları (Amadeus, Galileo, Sabre, Worldspan)

myfidelio.net çözümü, Pegasus ara bağlantısı ile (switch) dünya çapında hizmet veren 4 ana GDS’e bağlantı sağlamaktadır. Bu eşsiz arayüz ile otellerin tanıtım bilgileri, oda & fiyat bilgileri, ve anlık yer durumu dünya çapındaki 500,000 seyahat acentasının ekranlarına iletilmektedir.

myfidelio.net’ in internet rezervasyon sistemini kullanarak oteller kendi web sitelerini gerçek bir satış portalı haline getirebilmektedir. Buna ek olarak, myfidelio.net, gelişmiş dağıtım sistemi ile online seyahat acentaları ve portallarına (ADS – Alternatif Dağıtım Sistemleri) anlık bilgi aktarımı sağlamaktadır.

myfidelio.net çözümünün en önemli özelliği, tek sistem üzerinden tüm satış kanallarını kolaylıkla yönetilebilmesi ve maksimum verimin sağlanmasıdır. Tüm Micros-Fidelio PMS çözümleri myfidelio.net aplikasyonu ile entegre çalışabilmektedir.