Call Center Danışmanlığı Hizmeti

Call Center hizmeti ile satışlarınızı artırın!

Çağrı Merkezi (Call Center) nedir?

Oteller için Call-Center Sistemleri

Call Center (Çağrı Merkezi), otellerin temasta oldukları kişi veya kurumlarla olan iletişimlerini sağlayan yazılım, donanım, insan kaynakları ve iş akışlarından oluşan hızlı etkileşim merkezleridir. Bu merkezde rezervasyon, yardım, bilgi ve müşteri ilişkileri gibi hizmetler verilmektedir ve yoğun bir şekilde gelen-giden telefon trafiği vardır. Call Center olarak adlandırılan bu merkezler sadece “telefon çağrısı” almaz. E-posta, fax, sms, çevirimiçi sohbet (online chat) gibi iletişim kanallarını da yönetirler. Hızlı rezervasyon almak için Call Center merkezleri dijital reklam ve pazarlamanın gücünden de yararlanarak yeni potansiyel müşterilere ulaşabilmektedir.

Tecrübe ve Eğitim
İletişim Kanalları
Takibat
İstatistik
Analiz ve Değerlendirme
İş Akışları ve Süreçler

Teknik İhtiyaç Analizi

Çağrı Merkezlerinde kullanılacak bilgisayar, kulaklık, santral, call center yazılımı, kayıt cihazı, server yapılandırma, hat yapılandırma, internet bağlantıları, firewall, MS CRM yapısı, raporlama sistemleri gibi ihtiyaçların kullanılması konusunda danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Pazarlama Faalietleri

Çağrı merkezine düşen çağrı sayısını arrıtmak için Google Adwords, Yandex Direct veya Sosyal Medya reklamlarını kullanabilirsiniz. Bu süreçte hangi reklam platformunu size uygun olduğunu biz belirliyoruz. Otelinizin misafir portföyüne göre yaş, ülke, dil, ilgi alanı, lokasyon gibi unsurlar göz önüne alınarak detaylı online reklam yapmanız için gereken tüm çalışmalarınıza destek oluyoruz.

Webius Digital Otellere Call Center kurulum aşamasında kapsamlı danışmanlık desteği vermektedir. Web sitenizi ziyaret eden misafirlerinize doğrudan mesaj atmanız için kullanılacak olan ara yazılımları kullanmanız için gerekli danışmanlık desteğini veriyoruz.

Tag: Otellere Call Center Çağrı Merkezi Danışmanlığı Hizmeti