Insider

İŞİNİZİ DİJİTALDE BÜYÜTECEK SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER

Insider Dijital Büyüme Yönetim Platformu

Insider, dijital müşteri deneyimi, öngörüsel modelleme ve müşteri kazanmaktan onu gelire dönüştürmeye ve sonrasına kadar her aşama için firmaya özel çözümler sunan bir büyüme yönetim platformudur.

Masaüstü arayüzünün ötesinde mobil platformlar ve hatta Messenger gibi uygulama platformlarına kadar tek bir birleşik veri katmanı üzerinde çalışan farklı uygulamalarıyla karmaşık bilgi işlem çözümlerine ihtiyaç duymadan kolayca uyarlanabilecek çözümler sunmaktadır. Markanızın dijital ortamdaki başarısını arttırmayı hedefleyen Insider; sadakat, kişiselleştirme, öngörme, segmentasyon ve yapay zeka tabanlı teknolojileri kullanarak hem satış ekibinize daha anlaşılır çözümler sunmakta hem de satışlarınızı arttırmaktadır.

Yapay zeka ve makina öğrenimi yöntemlerini kullanan Insider platformu, Google Analytics ile 2015 yılında teknoloji partnerliği yaptı. Bu sayede Google Analytics ile senkronize şekilde çalışarak kullanım alanını genişleten çözümleriyle bugün 3 kıtada 230 çalışanıyla aralarında Londra, Singapur, Tokyo, Dubai, Moskova da dahil olmak üzere dünyanın 19 farklı noktasındaki ofislerinde hizmetler sunmaktadır.

Insider bugün aralarında UNIQLO, Singapur Havayolları, New Balance, Nissan, Huawei, Samsung, Orange, Puma, Ticketmaster, Newsweek, Air Arabia, MediaMarkt, AVIS, Allianz, BBVA, Domino’s, McDonald’s, Avon ve CNN gibi önemli isimlerin bulunduğu 400’den fazla firma tarafından kullanılmaktadır. Dünyanın önde gelen markalarının her gün değişen ve farklılaşan müşteri beklentilerinin de ötesine çıkmasını sağlayan araçlarıyla bugün tanışın

 

#UseInsider #dijital büyüme #dijital hedefleme #dijital müşteri deneyimi
#dijital müşteri kazanma #dijital pazarlama

Dijital ortamdaki satışlarınızı arttırın

Insider ile müşteri kazanmaktad onu korumaya ve tekrar satışa yönlendirmeye kadar tüm süreçlerde daha aktif rol oynayın!

Büyüme yönetim platformu ile pazarlama bütçenizi yönetin

Insider ile bulut teknolojisi çağında siz de en önemli pazarlama gider kalemleri olan yeni müşteri kazanma ve onu koruma adına bütçelerinizi en iyi şekilde yönetin

Google Analytics ile senkronize çözümler

Google Analytics ile partner olan Insider, size bu platformun çok daha ötesini sunuyor.