Hotel Guest Review (HGR)

KOLAY, HIZLI VE ETİK YORUM TOPLAYIN

Hotel Guest Review

H G R – Hotel Guest Review

Hotel Guest Review, otelinizde konaklayıp ayrılan ve yaşadığı olumsuzlukları internet üzerinden paylaşan her 5 misafirinize karşılık verdiğiniz hizmetten memnun kalan sadece bir misafiriniz yorum portallarında bunu paylaşmakta..

Yorum paylaşmayan ama tercihlerini belirlemede düzenli olarak yorum portallarını ziyaren eden milyonlarca kişi var..

Yapılan inceleme ve araştırmalara göre bir otelin yorum portalındaki 1 puanlık artışı,o otelin günlük ortalama fiyatını %10.5 oranında arttırmakta

Özetlemek gerekirse misafirlerinizin iyi yorumlaryla yorum portallarında edineceğiniz yüksek puanlar, sizin tercih edilirliğiniz arttırırken aynı zamanda ortalama fiyatlarınızın da artmasını sağlıyor.

Tripadvisor & HolidayCheck ile yapılan işbirliği kapsamında yapılan entegrasyonla idarecilerin misafir yorum sürecini çok daha kolay yönetbilmelerine olanak sağlanıyor. Yöneticiler yapılan yorumlara, şikayetlere ve isteklere anlık geri dönüş yaparak otelin itibarını artırma konusunda eskiye göre çok daha kolay yol alabiliyor.

Otel Yatırımcıları , Ceo ve Genel Müdürler
Satış ve Pazarlama Yöneticileri
Crm, Misafir İlişkileri ve  Departman Yöneticileri
Gelir Yöneticisi, Dağıtıcı Kanallar

Gelirlerinizi artırmak için online yorumlardan faydalanın

Otelinizin Global Review Index TM ‘inde 1 puanlık bir artış, RevPAR’da (oda başı gelir) % 1.42’ye kadar bir artışa neden olabilir .

Yorum sitelerinde ve OTA'larda sıralamanızı yükseltin

Misafirlerinize daha iyi bir deneyim yaşatmak, beklentileri aşmak, operasyonel ve servis iyileştirmelerine öncelik vermek için misafir yorumlarından faydalanın

Rakiplerinizden daha iyi performans gösterin

120’den fazla otelcilik konseptini rakiplerinizkiler ile karşılaştırın, güçlü ve zayıf yönlerini keşfedin