2Gether Social | InfluencerMarketing

360° Influencer ve İçerik Pazarlama Çözümü!

Self-servis bir plaform olan 2Gether Social ile ürün, marka ya da kampanyanız için içerik, influencer ve mecrayı bir araya getirirek native yollarla reklam algısı oluşturmadan tüm dünyaya tanıtın!

Tüm kampanya sürecini tek bir platform üzerinden yürütebilir, ölçümleyebilir ve dilediğiniz şekilde yönlendirebilirsiniz.

Ölçümlenebilir: 

2Gether Social verileri influencer’dan manuel yöntemlerle talep etmez. Platform verileri bir API aracılığıyla otomatik olarak çeker.

2Gether Social size influencer’ları karşılaştırma imkanı sunar. Takipçi, hedef kitle, bölge vb. kırılımlarla detaylı bir takipçi analizi yapmanızı sağlar.

Influencer ve İçerik Yönetimi Bir Arada:

2Gether Social elinde bulundurduğu DSP (Demand Side Platform) datalarını yapay zekayla bir araya getirerek aynı zamanda masthead, reach media ve banner gibi farklı alanlara özel içerikler üretmenize yardımcı olur. Influencer + DSP, markanıza benzersiz bir pazarlama gücü sağlar.

  2Gether Social ekibi influencer’la bir araya gelerek markanın ihtiyacı olan kreatif içeriği brief doğrultusunda hayata geçirir. Sadece bir post paylaşmanın önüne geçerek yaratıcı içerik çalışmaları ile içeriği güçlü kılar.

  Tüm kampanya sürecini tek bir platform üzerinden yürütebilir, dilediğiniz şekilde yönlendirebilirsiniz.

  2Gether Social elinde bulundurduğu DSP (Demand Side Platform) datalarını yapay zekayla bir araya getirerek aynı zamanda masthead, reach media ve banner gibi farklı alanlara özel içerikler üretmenize yardımcı olur.

  2Gether Social verileri influencer’dan manuel yöntemlerle talep etmez. Platform verileri bir API aracılığıyla otomatik olarak çeker.

  Influencer ya da aradaki ajansların toplam rakamlar üzerinde değişiklik yapması önlenir.

  2Gether Social size influencer’ları karşılaştırma imkanı sunar. Takipçi, hedef kitle, bölge vb. kırılımlarla detaylı bir takipçi analizi yapmanızı sağlar

  2Gether Social müşterileri için doğru kişiyi en uygun fiyatla sunar. Doğrudan influencer ile iletişim halinde olduğu için araya girecek 3. parti komisyonların önüne geçer.

  ‘‘Bana Influencer Öner’’ ve Hedef Kitle Analizi ile hedeflemenize en uygun influencer’ları panelden keşfedin!

  CPC ve CPV seçenekleriyle kampanya maliyet modelleri.

  Kampanya tarih aralığı. Otomatik sonlandırma ve dondurma gibi tercihler.

  Farklı hedef kitle ve gruplara yönelik yapılan kampanyaları analiz etme kolaylığı.

  MİSAFİR MEMNUNİYETİ = DAHA YÜKSEK GELİR

  İyi yönetilen bir misafir memnuniyeti ile hem doluluk oranlarınız hem de ortalama oda fiyatınızı arttırın.

  150’den fazla ülkede 55,000’den fazla otel, otel zinciri, destinasyon ve restoran tarafından kullanılan ReviewPro ile siz de online itibarınızı yönetin.